Delfin Rybno trampkarze triumfują przed własną publicznością (WIDEO I ZDJĘCIA)

Sylwester Kasprowicz
od 16 lat
Podopieczni trenera Jacka Ciocha rozegrali pierwszy mecz przed własną publicznością na stadionie sportowym w Rybnie, a ich przeciwnikiem była drużyna Goalmania Działdowo. Choć po pierwszej połowie trampkarze Delfina Rybno przegrywali 0:1, to w drugiej połowie zdołali odwrócić losy spotkania, zwyciężając 4:2. Kluczową rolę w tej zwycięstwie odegrał Sylwester Ćwiek, który zdobył klasycznego hat-tricka.

To był dzień, na który czekali zarówno zawodnicy, jak i kibice Delfina Rybno. Pierwszy mecz przed własną publicznością na stadionie sportowym w Rybnie wzbudzał ogromne emocje. Młodzi piłkarze mieli okazję pokazać swoje umiejętności i determinację przed swoimi rodzicami, przyjaciółmi oraz lokalnymi fanami.

Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana i emocjonująca. Obie drużyny prezentowały się dobrze, ale to goście z Goalmania Działdowo wyszli na prowadzenie po trafieniu jednego z ich zawodników. Trampkarze Delfina Rybno byli jednak zdeterminowani, by odrobić straty i zaczęli naciskać na przeciwnika.

W drugiej połowie spotkania Delfin Rybno wyszedł na boisko z jeszcze większą determinacją. Sylwester Ćwiek okazał się bohaterem tego meczu, zdobywając aż trzy bramki w ciągu zaledwie 40 minut. To był prawdziwy klasyczny hat-trick, który sprawił, że drużyna Delfina Rybno wyszła na prowadzenie. Oprócz Ćwieka, bramkę dla gospodarzy zdobył również Artur Preus.

Trener Jacek Cioch był dumny z występu swoich podopiecznych. Podkreślił, że drużyna pracuje bardzo ciężko na treningach i ta praca zaczyna przynosić efekty na boisku. Zwycięstwo przed własną publicznością było dowodem na to, że Delfin Rybno jest gotowy na walkę w kolejnych spotkaniach.

Klub serdecznie zaprasza rodziców i wszystkich sympatyków drużyny na kolejne spotkania trampkarzy w Rybnie. Ten mecz pokazał, że można spodziewać się emocjonujących i widowiskowych starć. Młodzi piłkarze Delfina Rybno mają talent, pasję i wsparcie lokalnej społeczności, co czyni ich obiecującą drużyną na przyszłość.

Dla wielu zawodników ten mecz był pierwszym krokiem na drodze do spełnienia marzeń o karierze piłkarskiej.
Trzymamy kciuki za dalszy rozwój drużyny i kolejne zwycięstwa na rybnieńskim stadionie sportowym.

Tekst i zdjęcia: Sylwester Kasprowicz