Wypadek koło Działdowa. Prawdopodobnie na skutek wymuszenia pierwszeństwa na skrzyżowaniu, samochód osobowy uderzył w tył jadącego do Działdowa busa, który przewoził pasażerów. Pojazdami podróżowało łącznie 17 osób, z czego 15 znajdowało się w busie. Wszyscy samodzielnie opuścili samochody jeszcze przed przybyciem pogotowia i straży pożarnej. W pierwszej kolejności udzielono pomocy dziewięciu najbardziej poszkodowanym osobom, w tym dwójce dzieci, po czym przewieziono je do szpitala w Działdowie.

Wypadek koło Działdowa [zdjęcia]


Prawdopodobnie na skutek wymuszenia pierwszeństwa na skrzyżowaniu, samochód osobowy uderzył w tył jadącego do Działdowa busa, który przewoził pasażerów. Pojazdami podróżowało łącznie 17 osób, z czego 15 znajdowało się w busie. Wszyscy samodzielnie opuścili samochody jeszcze przed przybyciem pogotowia i straży pożarnej. W pierwszej kolejności udzielono pomocy dziewięciu najbardziej poszkodowanym osobom, w tym dwójce dzieci, po czym przewieziono je do szpitala w Działdowie.

Zobacz też: Wypadek koło Działdowa. BMW uderzyło w drzewo [zdjęcia]

Pozostali poszkodowani zostali zbadani na miejscu zdarzenia, po czym również sukcesywnie byli przewożeni do szpitali. Jedna z poszkodowanych, 15-letnia dziewczyna, śmigłowcem została przetransportowana do szpitala w Olsztynie. Działania strażaków polegały przede wszystkim na zabezpieczeniu pojazdów przed możliwością zapalenia oraz przygotowaniu miejsca do lądowania dla śmigłowca ratunkowego.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

łukasz (gość)

Chcesz wiedzieć gdzie są twoi znajomi, partner, dziecko?
Dzięki temu programowi dowiedziałem się że mój szef jeździ do klubu ze striptizem i używa sb do woli!
Wystarczy znac numer szukanej osoby.

Polecam Łukasz.

Link: http://lokalize.pl/galp